Bağlantıda kalın

Xiaomi Mi 9 Görüntüleri Sızdırıldı

Xiaomi Mi 9 Görüntüleri Sızdırıldı

Teknoloji

Xiaomi Mi 9 Görüntüleri Sızdırıldı

Xiaomi Mi 9 Görüntüleri Sızdırıldı

Xiaomi Mi 9’un resmi olarak 20 Şubat tarihinde Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak bu tarihten önce Mi 9’un görüntüleri Weibo’da sızdırıldı. Şirket ayrıca 24 Şubat 2019 tarihinde Dünya Mobil Kongresi’nde telefon için küresel bir açılış etkinliği yapmayı planlıyordu.

Weibo’da paylaşılan görüntülerde Mi 9’un 6 inçten büyük bir ekrana ve önceki sızdırmaları doğrulayan damla şeklinde çentiğe sahip olduğu görülüyor. Ayırca cihazın arkasında firmanın bahsettiği gibi üçlü kameraya sahip olduğu da görülüyor. Çin’den gelen haberlere göre Mi 9’un arkasındaki kameraların biri 48MP diğeri ise 12MP olacak ve cihaz 3B Uçuş Süresi sensörü ile gelecek. Xiaomi cihazın kameralarından en az birinin geniş açılı lense sahip olacağına değinmişti.

İlgili İçerik  Bilgisayara Android Kurmak İsteyenler İçin En İyi 9 Android Emulator'ü

İnternette sızdırılan başka bir bilgiye göre telefon 6GB RAM ile 128GB depolama alanına sahip olacak ve MIUI 10’u kullancak. Cihazın birkaç depolama seçeneği ile gelmesi ve bir tane modelinin 10GB RAM seçeneğine sahip olması bekleniyor. Yeni amiral gemisinin Snapdragon 855 işlemcisini kullanacağı ve 5G desteği olacağı tahmin ediliyor. Şirketin aynı zamanda etkinlikte Mi Mix 3’ün 5G’ye hazır modelini de tanıtması bekleniyor.

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Mi 9’un hızlı şarj desteği olacağına değinmişti. Telefon 3500 mAh pil ve kablosuz şarj desteği ile gelebilir. Önceki sızdırmalara göre telefonun 32W hızlı şarj desteği olabilir.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı