Bağlantıda kalın

Söylentilere Göre Samsung Uygun Fiyatlı Galaxy Home Speaker Üzerinde Çalışıyor

Teknoloji

Söylentilere Göre Samsung Uygun Fiyatlı Galaxy Home Speaker Üzerinde Çalışıyor

Geçtiğimiz Ağustos ayında Samsung bize Galaxy Home Akıllı Hoparlörü’nü çıkaracağı sözünü vermişti. Bu sayede Samsung ‘da Amazon’un Echo Plus ve Apple’ın HomePod ürünleri ile rekabete katılacaktı. Çıkış tarihi henüz bilinmemesine rağmen söylentilere göre şirket ikinci bir Galaxy Home çıkarabilir. Siyah ve bütçeye uygun olacak olan bu akıllı hoparlör SamMobile ve bilinmeyen bir kaynağa göre daha ucuz akıllı hoparlörlerle rekabet etmesi için bir seçenek olarak çıkarılabilir.

İkinci Galaxy Home ürününün model numarası SM-V310 olucak. İlk Galaxy Home ürününün model numarasının SM-510 olduğunu biliyoruz bundan dolayı ikinci çıkacak olan model daha ucuz bir Galaxy Home modeli olabilir. İkinci çıkacak model hakkında herhangi teknik bir bilgimiz yok fakat eğer daha uygun fiyatlı bir model olacağını varsayarsak ana Galaxy Home ürününe göre daha az özelliği olacağını söyleyebiliriz. Galaxy Home’un ana modelinde altı dahili hoparlöre , sekiz mikrofona ve bir subwoofer’a sahip olduğunu hatırlatalım.

İlgili İçerik  Yeni iPad Air'ın Fiyatı ve Özellikleri

Bütçe dostu bir akıllı hoparlör çıkarmak Samsung’un zaten pazarda hali hazırda olan Apple , Amazon gibi güvenilir firmaların çıkardığı akıllı hoparlörler ile rekabet etmesine ve Alexa ve Siri gibi tanınmış akıllı asistanlar arasında Bixby’nin de tanınmasına yardımcı olacaktır.

Samsung Ağustos ayından beri çıkacak akıllı hoparlör ile ilgili çok az bilgi vermek ile birlikte ikinci çıkacak modelin doğruluğunu henüz onaylamadı. CES 2019’un yaklaşması ile birlikte yakında bu konu hakkında daha fazla bilginin geleceğini umuyoruz.

Kaynak : https://www.theverge.com/circuitbreaker/2018/12/29/18160606/samsung-bixby-smart-speaker-galaxy-home-budget-version

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı