Bağlantıda kalın

Samsung’un Katlanabilir Telefonun Tanıtım Filmi Yanlışlıkla Yayımlandı

Samsung'un Katlanabilir Telefonun Tanıtım Filmi Yanlışlıkla Yayımlandı

Teknoloji

Samsung’un Katlanabilir Telefonun Tanıtım Filmi Yanlışlıkla Yayımlandı

Samsung Vietnam yanlışlıkla Samsung’un 20 Şubat tarihinde Samsung Unpacked etkinliğinde yayımlayacağı yeni katlanabilir telefonunun resmi tanıtım filmini yayımladı, daha sonra hemen silse de bu internetin gözünden kaçmadı ve video ışık hızıyla yayılmaya başladı. Tanıtım filminde gösterilen birkaç fütüristik telefonun arasında gösterilen katlanabilir telefonun konsept videosu mu yoksa gerçeği mi olup olmadığı merak ediliyor.

Samsung’un Kasım ayındaki geliştirici konferansında tanıttığı yüksek kaliteli ilk katlanabilir telefonunun $1,700 dolar (₺8.833 Türk lirası) olması bekleniyor. Katlandığında ekranın kullanım alanı 4,48 inçe ve 840×1960 çözünürlüğe düşüyordu. Açıldığında ise ekranın boyutu 7,3 inçe çıkarak çözünürlüğü de 1536x 2152’ye yükseliyordu. Ne yazık ki telefon tasarım detaylarını saklamak amacıyla çok kötü bir kılıfa sarılı olduğu için rezalet gözüküyordu. Sunumu yapan kişi kılıfın içinde müthiş bir cihaz olduğunu söylemişti.

İlgili İçerik  Samsung Telefonlar için 12GB LPDDR4X RAM'lerin Seri Üretimine Başladı

Samsung’un ilk katlanabilir telefonuna ek olarak bu yılki Unpacked etkinliğinde 10. yılına özel olarak hazırlanan Galaxy S10 üçlüsü içinde en güçlüsü olan 6,7 inç ekranlı, altı kameralı ve 5G desteği olan “Beyond X” modelini de göstermesi bekleniyor. Tam olarak ne olacağı kesin olmasa da bu etkinlik baya ses getirecek.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı