Bağlantıda kalın

Oppo F11 Pro Duyuruldu

Oppo F11 Pro Duyuruldu

Teknoloji

Oppo F11 Pro Duyuruldu

48 megapiksel kameralı cep telefonlarının akını, 6.53 inç 1080p çözünürlüklü çentiksiz ekranlı ve üstten çıkan kameraya sahip orta seviye telefon Oppo F11 Pro ile devam ediyor.

F11 Pro, MediaTek Helio P70 işlemciye, 4 GB veya 6 GB RAM seçeneklerine ve Oppo’nun VOOC 3.0 teknolojisiyle hızlı şarj edilebilen 4.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Arkasında benzersiz bir kırmızı-siyah-mavi olan geleneksel bir kapasitif parmak izi sensörü var.

OnePlus hayranları bu telefona ayrıca dikkat ediyor çünkü şirketlerin ortak tedarik zinciri nedeniyle Oppo F serisi telefonların tasarımı OnePlus’ın bir sonraki gelecek telefonlarına ilham kaynağı olmuştur. F7, OnePlus 6 ile aynı çentikli ekrana sahipti; örneğin F9, 6T’ye giden “su damlası” çentiğinin ilk çıkışını gördü. Öyleyse F11, OnePlus 7’nin üstten çıkan bir selfie kamerası olacağına dair söylentilerin güçlü bir kanıtı olarak alınabilir.

İlgili İçerik  Yeni iPad Mini'nin Fiyatı ve Özellikleri

Görüntüleri sızdırıldığı iddia edilen OnePlus 7’den farklı olarak, F11 Pro’nun açılır selfie kamerası doğrudan telefonun üst kenarının ortasına monte edilmiş. Çıkıntı biraz daha küçük olsa da, Vivo V15 Pro’da olduğu gibi arkaya bakan 48 megapiksel kamera dizisine yerleştirilmiş.

Bunun nedeni, 16 megapiksel kameranın Vivo’nun 32 megapiksel bileşeninden daha az yer kaplamasıdır. F11 Pro’nun yükselen birimi yanlardan transparan, bunun için Oppo “amberden ilham aldık” diyor ve bunun “telefonun açılmaya hazır bir parfüm şişesi” gibi görünmesini sağladığını söylüyor.

Oppo henüz F11 Pro için fiyat bilgisi açıklamadı, ancak telefon önce Hindistan’da piyasaya sürülecek. Bunu Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika gibi diğer bölgeler izleyecektir. Ayrıca, R17 F9’da olduğu gibi, R19 adı verilen bu tasarımın Çin odaklı bir varyasyonu olma ihtimali de var.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı