Bağlantıda kalın

OnePlus 7 görüntüleri sızdırıldı

Teknoloji

OnePlus 7 görüntüleri sızdırıldı

OnePlus 7’de aynı Vivo Nex’deki gibi pop-up (üstten çıkan) kamera yada Mi Max 3 telefonundaki gibi kaydırmalı bir dizayn olabilir.

Sızdırılan görüntüde OnePlus 7 ekranının içinde ön kamera yada çentik bulunmuyor. Bu yüzden insanlar ön kamera dizaynı için üstten çıkan bir kamera yada kaydırmalı ekran olacağını düşünüyorlar. Henüz gerçekliği tamamen doğrulanmasa da SlashLeaks sitesine göre bu gerçek OnePlus 7 prototipi.

Kaynak: SlashLeaks

Sızdırılan resimde OnePlus 7 telefonunun sağında OnePlus 6T telefonu da görülüyor. Sızdırılan fotoğraflarda telefonların üst kısmındaki dizayna dikkat çekmişler. Fotoğraflarda OnePlus 7’nin ekranını tamamen pürüzsüz gözüksede OnePlus 6T’nin üst kısmında su damlası şeklinde çentik olduğu görülüyor.

Kaynak: SlashLeaks

Görsellerde göze çarpan telefonları çevreleyen devasa kaplar. Boşluklara bakıldığında kamera ve sensör yeri gibi gözüküyor. Kayan ekran tasarımı sayesinde ekranın arkasından gelecek kamera ve sensör kapta gözüken boşlukları doldurabilir.

İlgili İçerik  İşte yeni iMac'lerin Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Sızdırılan fotoğrafların OnePlus 7 telefonuna ait olduğu henüz kesin değil aynı zamanda kayan ekran yada üstten çıkacak kamera tasarımı da sadece bir tahmin o yüzden çok heyecanlanmamanızı öneriyoruz.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı