Bağlantıda kalın

LG G8’in Ekranı Hoparlör Görevi Görecek

LG G8'in Ekranı Hoparlör Görevi Görecek

Teknoloji

LG G8’in Ekranı Hoparlör Görevi Görecek

LG G8 ThinQ duyurulmasından önce telefonun ses özelliği ile ilgili yeni bilgiler verdi. Telefon LG’nin bazı televizyonlarında kullandığı “Crystal Sound OLED” markasını kullanacak; bu da tüm ekranın titreşerek hoparlör görevi göreceği anlamına geliyor. Gelen haberler, G8’in LCD ekran kullanmayacak ilk amiral gemisi olacağını da doğruluyor.

G8, telefon aramaları gibi cihazın yüksek ses çıkarmasını gerektiren durumlar için alt kısmında ayrı bir hoparlör bulunduracak. LG ekranın alttaki hoparlör ile birleştirilerek 2 kanallı stereo ses için kullanılabileceğini söylüyor. Aynı zamanda Lg’nin yakın zamanda çıkan amiral gemilerinde olan dörtlü DAC imzası geri dönüyor. Bu sayede telefonun masaya koyulduğunda etkileyici bass sesi çıkaran “Boombox Hoparlör” işlevi gören bir özelliği olacak.

İlgili İçerik  Huawei P30 ve P30 Pro'nun Özellikleri Sızdırıldı

LG, G8’in uçuş zamanı sensörü olan 3D ön kamerasına sahip olacağını doğruladı, ancak söylentilere göre isteğe bağlı bir ikinci ekran aksesuarı olabilir. Merakla beklenen telefon, bu ay sonu Dünya Mobil Kongresi’nde duyurulacak.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı