Bağlantıda kalın

LG G8 Görüntüleri Sızdırıldı

LG G8 Görüntüleri Sızdırıldı

Teknoloji

LG G8 Görüntüleri Sızdırıldı

LG 24 Şubat’ta düzenlenecek Dünya Mobil Kongresi 2019’da yeni çıkacak amiral gemisi G8’i piyasaya sürmesi bekleniyor. Fakat resmi duyurudan önce LG G8’in basın görüntüleri sızdırıldı ve bu sayede LG’nin yeni G serisi amiral gemisinin neye benzeyeceği hakkında bilgi sahibi olduk.

Xda developers sitesinin fotoğrafındaki görüntülerde telefonun çentiği, çift ön ve arka kamerası ile metalik tasarımı gibi bazı temel tasarım öğeleri öne çıkıyor ancak, telefonun teknik özellikleri ile ilgili herhangi bir bilgi henüz yok.

Bir başka görüntü ise OnLeaks ve 91Mobiles’dan geldi. Buradaki görselde de kulaklık girişini görebiliyoruz. Söylentilerde telefonun boyutlarının 152 x 72 x 8.4 mm olacağı ve 6.1 inç ekranının 19.5:9 en boy oranına sahip olacağı söyleniyordu. Resimlerden boyutları ölçerek doğrulayamasak da 3.5mm kulaklık girişi ile USB Type-C girişinin varlığını doğrulayabiliyoruz.

İlgili İçerik  Huawei P30 ve P30 Pro'nun Özellikleri Sızdırıldı

Alpha kod adına sahip LG G8’in arkaya monte edilmiş parmak izi okuyucusuna ve Google Assistant düğmesine sahip olduğunu da yeni görseller doğruluyor. LG bir sonraki ay Snapdragon 855 işlemcili 5G telefon çıkaracağını onayladı fakat haberler şirketin G8 telefonunda Snapdragon 845 SoC işlemcisini kullanabileceğini işaret ediyor.

Şuan daha fazla bilgi almak için yapabileceğimiz tek şey bir sonraki ay gerçekleşecek Dünya Mobil Kongresini yada başka bir sızıntıyı beklemek gibi görünüyor.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı