Bağlantıda kalın

Huawei’nin Katlanabilir Telefonu Daha Çıkmadan Görüntülendi

Huawei'nin Katlanabilir Telefonu Daha Çıkmadan Görüntülendi

Teknoloji

Huawei’nin Katlanabilir Telefonu Daha Çıkmadan Görüntülendi

Mobil Dünya Kongresi henüz başlamadı, ancak Twitter kullanıcısı @gimme2pm tarafından yayımlanan bir billboard’da telefonun görüntülenmesi, tanıtımdan önceki en büyük bombalardan birini patlattı. Bu görüntü şirketin bu yılki fuarda katlanabilir telefonu Huawei Mate X’i tanıtacağı anlamına geliyor.

Huawei aylardır 5G’ye sahip katlanır bir telefon fikri hakkında konuşuyor ve yakın zamanda MWC davetiyesinde kısa bir tanıtım ile tam bir duyuru sözü verdi. Sızan billboard fotoğrafı telefonun en iyi görüntüsü olmakla birlikte aynı zamanda telefonun Mate X olarak adlandırılacağını doğruluyor.

Ayrıntılar şuan az olsa da, Huawei’nin billboard reklamında “dünyanın en hızlı katlanabilir 5G telefonu” yazıyor, ancak Samsung’un çıkarttığı Galaxy Fold ile (gelecek için planlanan 5G modeliyle birlikte) bu iddialarla ilgili söyleyebileceği bir şey olabilir.

İlgili İçerik  İşte yeni iMac'lerin Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Huawei ayrıca Mate X için Samsung’tan farklı bir strateji seçmiş gibi görünüyor ve Galaxy Fold’un aksine ekranın dışa doğru katlanmasıyla telefon katlanmış haldeyken dışta kalan küçük birde içteki büyük ekran olmak üzere iki farklı ekran kullanmanıza izin veriyor.

Huawei’nin Cumartesi günü saat 16:00’da düzenleyeceği basın toplantısında Mate X’in tüm ayrıntıları büyük olasılıkla açıklanacak.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı