Bağlantıda kalın

Huawei P30’un Resimleri Sızdırıldı

Huawei P30'un Resimleri Sızdırıldı

Teknoloji

Huawei P30’un Resimleri Sızdırıldı

Huawei, ilk katlanabilir telefonu Mate X’i tanıttıktan yaklaşık bir ay sonra 26 Mart tarihinde P30 serisi amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürecek. Huawei P30’un üç arka kameraya sahip olması ve P30 Pro’nun arka tarafında dörtlü kamera kurulumu olması bekleniyor. Huawei P30’un Digital Trends tarafından sızdırılan canlı fotoğrafları, tasarımını gerçek anlamda ortaya çıkarıyor.

Huawei P20 resmi olarak duyurulmadan önce, görüntüleri Huawei yerine “Shirley” markası adı altında sızdırılmıştı. Shirley, Huawei P20 telefonunun dahili kod adıydı. Şimdide “Vogue” markalı bir akıllı telefonun yeni görüntüleri sızdırıldı. Son haberlere göre, Vogue P30 akıllı telefonlarından birinin kod adı olduğunu ortaya koydu. Sızan görüntüler, cihazın üçlü arka kameralarla donatıldığını gösterdiğinden, Huawei P30 cep telefonu olabileceği tahmin ediliyor.

Dikey üçlü kamera kurulumunu, otomatik netleme sensörüne sahip gibi görünen bir LED flaş ünitesi takip ediyor. Arkadaki VOGUE ve LINK markalarının sırasıyla Huawei ve Leica marka adları ile değiştirilmesi bekleniyor.

İlgili İçerik  Huawei P30 ve P30 Pro'nun Özellikleri Sızdırıldı

Telefonun cam arka panelinde krom kaplama bulunuyor. Arkasında parmak izi okuyucusu yok. Söylentilere göre, telefonda ekran parmak izi okuyucusu olacağı iddia ediliyor. Telefonun kenarında bir ses seviyesi tuşu ve güç düğmesi bulunuyor. Resimlere bakılırsa cihazda 3,5 mm ses girişi yok ve cihazın altında bir USB-C girişi olduğu görülüyor.

Telefonun ön panelini gösteren hiç görüntü yok. Söylentilere göre cihazda, Full HD + çözünürlük sağlayacak su damlası çentikli bir OLED panel olacak. Telefon Kirin 980 işlemcisinden gücünü alacak. Görüntüleri sızdıranlar fotoğraflardaki cihazın P30 olduğunu iddia ediyor, tasarımı öyle göstersede şuan hiçbir şey doğrulanmış değil.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı