Bağlantıda kalın

Yeni Resident Evil 2 Modu Sayesinde Artık Mr.X’den Korkmayacaksınız

Resident Evil 2 Hayranı Oyuna DMX Şarkısını Ekledi

Oyun

Yeni Resident Evil 2 Modu Sayesinde Artık Mr.X’den Korkmayacaksınız

Yeni ve eğlenceli bir fan modu ile son zamanlarda aşırı popüler olan Resident Evil 2 Remake’e DMX şarkısı eklendi. Orjinal Resident Evil 2’de karşılaşılan en akılda kalıcı düşman olan trençkot giyen termininatör tarzı bir stili olan Mr. X oyun boyunca oyuncuları takip edip onların kabusu oluyor. Üstlerine yavaşça yürürken oyuncular tüm mermilerini üstüne boşaltsa da ölmüyor, herhangi bir yerde bir tekrar karşılarına çıkma olasılığı ile oyuncuları sürekli stres altında bırakıyor.

Durum böyle olunca Mr.X Resident Evil 2 Remake’de de karşımıza çıkıyor ve oyunun ana korku ögesi oluyor. Yeni oyunda daha acımasız ve durdurulamayan Mr.X haritada gezerken çıkardığı botlarının sesi ile bile korku salmaya yetiyor. Oyunda odadan odaya sizi takip ederken kurtulmanın baya zor olduğu Mr.X’in çıktığı videolara internet mizah amaçlı DMX’in “X Gon’ Give It To Ya” şarkısını ekliyordu ancak anlaşılan biri bu videolardan ilham alıp bunu gerçeğe dönüştürmüş.

İlgili İçerik  PUBG'nin Oyuncu Sayısı Düşmeye Devam Ediyor

DJPop adlı hayranın eklediği mod sayesinde Mr.X çıktığı zaman başlayan tema müziğini DMX’in “X Gon’ Give It To Ya” şarkısıyla değiştirerek karakterden kaçarken yaşadığınız korkuyu baya azaltmayı başarırken oyunu da baya komik yapmış. Modcuların gözdesi olan oyuna daha önce başka bir hayran birinci şahıs modunu eklemişti.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı