Bağlantıda kalın

Ubisoft The Division 2 ile Steam Mağazasını Terk Ediyor

Oyun

Ubisoft The Division 2 ile Steam Mağazasını Terk Ediyor

Ubisoftun yaptığı duyuruya göre The Division 2 oyununun bilgisayar sürümü sadece Ubisoft mağazası ile Epic Games mağazasında satılacak. İlk oyunundan farklı olarak The Division 2 Steam mağazasında satışa sunulmayacak.

The Division 2 Steam platformunda çıkmayacak olan tek Ubisoft oyunu olmayacak. Epic Games bir blog yazısında Ubisoft ile başka oyunlar için partnerlik yaptığını açıkladı ancak, oyunlar henüz açıklanmadı. Epic bilgi vermese de gelecek yıl içinde açıklanacağının ipucunu verdi. Bu partnerlik önemli çünkü, diğer büyük oyun geliştiricilerine örnek oluşturarak oyun mağazaları arasındaki dengeleri ciddi anlamda değiştirebilir.

Hatırlayacağınız gibi geçen senenin sonlarına doğru Epic Games kendi mağazasını açarak Steam mağazasına resmi olarak rakip olmuştu. Birçok oyunun yapıldığı Unreal oyun motorunun geliştiricisi olan Epic Games kendi mağazasında çıkacak olan oyunlar için Steam’den daha az para alacağını ve geliştiricilere daha fazla kar payı bırakacağını tanıtımda açıklamıştı. Daha sonra The Walking Dead: The Final Season oyununun sadece Epic Games mağazasında çıkacağını duymuştuk. Ubisoft gibi büyük bir firma ile olan partnerlikle beraber Epic Games mağazası Steam için ciddi bir rakip olacak gibi gözüküyor.

İlgili İçerik  Call of Duty Mobile İçin Ön Kayıt Açıldı

İsterseniz oyunun tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı