Bağlantıda kalın

Silent Hills P.T. PC’de Artık VR ile Oynanabilir.

Oyun

Silent Hills P.T. PC’de Artık VR ile Oynanabilir.

Silent Hills P.T. çok eski bir hikaye aslında. Hideo Kojima’nın Metal Gear Solid 5 oyunu çıktıktan sonra çıkaracağı oyunu olan Silent Hills, Silent Hill oyun serisinin sıradaki devam oyunu olacaktı. Sadece PS4 platformu için çıkacak olan oyunun P.T. (Oynanabilir kısa tanıtım) uygulaması PSN’de indirilmeye sunulunca büyük heyecan yaratmıştı. Ne yazık ki daha sonra iptal edilince oyun PSN’den çekilmiş ve kayıp olmuştu, ancak büyük ses getiren oyunu kullanıcılar bilgisayar platformu için bir daha yaptılar.

RadiusGordello adlı kullanıcının Unreal oyun motorunu kullanarak yaptığı son versiyonda oyun tamamen VR (Sanal Gerçeklik) gözlükleriyle de oynanabiliyor. Oyunu test etmek için VR ekipmanına ihtiyacınız yok tabi ki, fakat korku oyunları bu şekilde oynanınca oyundaki korkutucu atmosfer iliklerinize kadar işliyor.

İlgili İçerik  Robotlu Hayatta Kalma Oyunu Generation Zero'nun Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Oyunu indirip oynamak isterseniz buradan indirebilirsiniz. Oyunda herhangi bir kayıt noktası olmaması ve oyunun bazen sizi oyundan atması dışında oyunu oynarken çok geriliyorsunuz. RadiusGordello orijinal oyundaki hayalet Lisa’nın hareketleri dışında her şeyi doğru yapmayı başarmış. Son iki oyunu çok başarılı olmayan ve seriyi tekrar bir raya oturtmayı hedefleyen, Silent Hills oyununu tam versiyonu iptal edilmiş olsa da Hideo Kojima belki bir gün bu muhteşem oyunu tamamlayıp bize verebilir.

Kaynak: https://www.gamewatcher.com/news/you-can-play-p-t-on-pc-in-vr-right-now

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı