Bağlantıda kalın

Resindent Evil 2 Remake Demosu Oyunu Bitirmeniz İçin Size 30 Dakika Verecek

Oyun

Resindent Evil 2 Remake Demosu Oyunu Bitirmeniz İçin Size 30 Dakika Verecek

Merkala beklenen Resident Evil 2 Remake oyunun bilgisayar, PS4 ve Xbox One platformları için çıkmasına iki hafta var. Capcom çılgın hayranlarını sevindirecek çok güzel bir açıklama yaptı ve çok yakında harika bir oyun demo’sunun geleceğini söyledi. 1-Shot Demo adındaki bu demo Cuma günü tüm platformlar için çıkacak ve oyundaki korku ve gerilim atmosferinden daha fazlasını size vaat ediyor. Demo’nun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peki ne özelliği var bu demonun ve neden adı 1-Shot Demo? Capcom oyunu deneyebileceğiniz bir demo’dan farklı olarak Resident Evil 2 oyununu oynamanız için size 30 dakika veriyor. Zaman dolduğunda ise oyun bitiyor bu yüzden 30 dakika içinde oyunda nereye kadar varabileceğiniz size kalmış.

İlgili İçerik  Vampire: The Masquerade'in Yeni Oyunundan Yeni Görüntüler Geldi

Capcom bir güzellik yapmış ve oyunda ölmenize izin vermiş yani 30 dakika içinde istediğiniz kadar ölebilirsiniz. Bu sizi biraz rahatlatsa da oyunun korkutucu atmosferine eklenen 30 dakikalık zaman sınırı sizi daha çok strese sokabilir.

Eğer ilginizi çekmediyse oyunun demo’sunu nasıl bitirirseniz bitirin her oyuncu oyunu bitirdikten sonra çıkacak oyunun yeni bir tanıtım filmini izleyecek. Kötü de oynasanız iyi de oynasanız 30 dakika sonunda yeni bir tanıtım filmi ile ödüllendirileceksiniz.

En son bu seviyede özgün bir demo’yu Silent Hills P.T. ‘de görmüştük fakat ne yazık ki firma oyunun tasarımcısı Hideo Kojima ile yollarını ayırdıktan sonra proje iptal olmuştu.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı