Bağlantıda kalın

Artık Resident Evil 2’yi Birinci Şahıs Bakış Açısından Oynabileceksiniz

Resident Evil 2'yi İsterseniz Birinci Şahıs Bakış Açısından Oynabileceksiniz

Oyun

Artık Resident Evil 2’yi Birinci Şahıs Bakış Açısından Oynabileceksiniz

Resident Evil 7’deki birincil şahıs bakış açısıyla oynamayı sevdiyseniz ve Capcom’un Resident Evil 2 Remake ile üçüncü şahıs bakış açısına dönmesinden şikayetçiyseniz bu haber tam size göre.

Praydog takma adlı kişinin yaptığı mod ile artık Resident Evil 2’yi birinci şahıs gözünden oynayabileceksiniz. Nasıl gözüktüğünü merak edenler için altta oyunun modla oynanmış bir YouTube videosu var.

Oyun bazı oyun içi sahneler ve belirli animasyonlar için üçüncü şahısa geri dönüyor ancak, hemen hemen tüm oyunu birinci şahıs gözünden oynayabiliyorsunuz. Tabi ki aşağıya doğru nişan alamazsınız ancak bunu Resident Evil 7’de de yapamıyordunuz.

Modu Github’dan indirip kurabilirsiniz ve isterseniz mod sayesinde görüş alanını daraltma gibi bazı görsel ayarları değiştirebilirsiniz. Ayıca yağmur suyunu kollarından silerek atması gibi Leon’un yaptığı tüm animasyonları birincil şahıs gözünden görmek güzel oluyor.

İlgili İçerik  Tekken 7'ye Julia ve TWD Serisinin Negan'ı geliyor

Birinci şahıs modunu şuan sadece Resident Evil 2’yi bilgisayarda oynayanlar indirip kurabilir o yüzden oyunu konsolda oynayanlar beklemek zorunda.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı