Bağlantıda kalın

Resident Evil 2 Demo’sunu 3 Dakikada Bitirdiler

Resident Evil 2 Demo'sunu 3 Dakikada Bitirdiler

Oyun

Resident Evil 2 Demo’sunu 3 Dakikada Bitirdiler

Capcom’un Resident Evil 2 için çıkardığı oyunu oynamanız için size 30 dakika süre sınırı veren 1-Shot Demo‘sunun süre sınırını oyuncular ilginç yöntemler ile aşmayı başardılar.

İlk yöntem konsolda farklı hesaplar açmaya bağlı, basitçe açıklamak gerekirse demo’yu oynayıp 30 dakikalık süreyi bitirince başka bir hesapla konsolda giriş yapıp oyunu tekrar yüklüyorsunuz. Bu yöntem sayesinde konsoldaki her hesap için 30 dakikalık devam hakkınız oluyor ve bu şekilde oyunu bitirebiliyorsunuz.

Bilgisayardaki yöntem ise Steam ile oynayarak demonun 30 dakikalık süresini sıfırlamadan geçiyor. Steam ile oynayarak başınıza bela alabilirsiniz şimdiden uyaralım.

Son yöntem ise cidden tek seferde oyunu bitirmeye dayalı, buda speedrun dediğimiz olay ile oluyor. Bu yöntemde oyundaki açıkları kullanarak oyunu en kısa sürede bitiriyorsunuz. Şuan yapılan denemelerdeki en kısa süre üç dakikanın altında 2 dakika 57 saniye. Başka denemelerle birlikte ileride bu sürenin daha fazla kısalacağını varsayabiliriz. Demo’nun speedrun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik  Star Wars Dark Forces Unreal Engine 4 Kullanılarak Yeniden Yapıldı

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı