Bağlantıda kalın

PUBG Uygulaması ile Artık Yayıncıları Öldürüp Öldürmediğinizi Görebilirsiniz

PUBG Uygulaması ile Yayıncıları Öldürüp Öldürmediğinizi Görebilirsiniz

Oyun

PUBG Uygulaması ile Artık Yayıncıları Öldürüp Öldürmediğinizi Görebilirsiniz

PUBG oynarken hiç ünlü bir yayıncıyı öldürüp öldürmediğinizi yada sizi öldürenin ünlü bir yayıncı olup olmadığını merak ettiniz mi? Peki siz bir yayıncıyı vurduğunuzda onun yada onu izleyenlerin tepkisi ne oldu görmek ister miydiniz? Yeni bir uygulama sayesinde artık bunu öğrenebileceksiniz.

PUBG Report adı verilen uygulama oyunun verilerini ünlü oyun yayın platformu Twitch’deki yayın akışlarıyla eşleştiriyor. Muhtemelen PUBG API ile yapılan uygulama resmi ve ücretsiz. Peki bu uygulamayı nasıl kullanacaksınız?

Uygulamadaki arama sonuçları

Yapmanız gereken çok basit: sadece arama yerine oyundaki takma adınızı yazmanız yeterli. Adınızı arattıktan sonra uygulama sizin 14 gün içinde oynadığınız maçlarda bir yayıncı tarafından öldürülüp öldürülmediğinizi size söylüyor. Yayında öldürüldüğünüz ana gitmek isterseniz birkaç reklamdan sonra uygulama yayıncıyı öldürdüğünüz yada yayıncının sizi öldürdüğü kısmı size gösteriyor.

İlgili İçerik  EVE Online'da 10,000 Gemi Aynı Anda Birbirine Girdi
Oyuncunun Twitch yayıncısını oyunda öldürdüğü yayının ilgili bölümü

Uygulamanın birkaç sorunu var, birincisi uygulama şuan sadece bilgisayardan kullanılabiliyor ancak uygulamanın geliştiricisi yakında konsol desteğinin de olacağını söylüyor. İkinci sorun, uygulama sadece 14 gün içinde olan maçları saklıyor daha sonra veriler tamamen siliniyor yani kullanırken sevdiğiniz videoları bilgisayarınıza kaydetmeyi unutmayın.

Her zaman kendinizin klibini bulmak garanti olamasa da, PUBG Report gergin anlarda rakibinizin aklından geçenleri görebilmek için eğlenceli bir yol gibi görünüyor.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı