Bağlantıda kalın

Mortal Kombat 11 Oyunundan Yeni Görsel Geldi

Mortal Kombat 11 Oyunundan Yeni Görsel Geldi -Olayburada.com

Oyun

Mortal Kombat 11 Oyunundan Yeni Görsel Geldi

Mortal Kombat 11 oyununun resmi Twitter sayfası Scorpion karakterinin tasarım resmini paylaştı. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi Scorpion’un orijinal kıyafetindeki klasik siyah ve altın renk düzeni korunurken bir miktar kırmızı ve gümüş renkleri kıyafete eklenmiş.

Diğer karakterlerin nasıl görüneceğini merak edenler için haberler iyi çünkü 17 Ocak tarihinde Twitch’deki NetherRealm kanalında oyunun ilk oynanışı gösterilecek. Umarız yayında oyunun oyuncular için ne tür vahşi ve kanlı fatality’ler hazırladığını görürüz. Yayını kaçırmamanızı öneriyoruz çünkü yayında oyunun oynanışı ile beraber oyuna gelecek yeni karakterin tanıtımı da yapılacak.

İlgili İçerik  Sekiro Shadows Die Twice'ın PS4 İndirme Boyutu ve İlk Gün Yamasının Boyutu Belli Oldu

Geçen sene Game Awards’da gösterilen oyunun tanıtım videosunda gizemli bir karakter görmüştük. Kim olduğu hakkında herhangi bir bilgi olmamak ile birlikte karakter hakkında NehterRealm “yeni karakter Mortal Kombat 11 hikayesinin merkezinde olacak” dedi. Tanıtılacak yeni karakter tanıtım filminde gördüğümüz bu gizemli karakter olabilir, bunu yayını izleyince görüceğiz.

Mortal Kombat 11 23 Nisan tarihinde PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve Bilgisayar platformları için piyasaya sürülecek. Oyunu önceden sipariş verenler oynanabilir karakter olarak Shao Kahn’ı alacak. PS4 ve Xbox One için ön sipariş verenler Mart ayında olacak betaya katılarak oyunu piyasaya sürülmeden önce oynama şansı kazanacaklar.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı