Bağlantıda kalın

Metro Exodus Oyununa Ait Yeni Görseller Paylaşıldı

Oyun

Metro Exodus Oyununa Ait Yeni Görseller Paylaşıldı

Metro Exodus’ın yapımcısı Deep Silver 4A Games oyundaki düşmanların ve botların yeni görsellerini paylaştı. 4A oyun motorundan gücünü alan Metro Exodus oyunun içinden alınmış bu görseller her ne kadar bilgisayara özel gerçek zamanlı ray-tracing (ışın izleme) efektleri olmasa da şuan oyundan istediğimiz grafik beklentilerimizi karşılayacak gibi gözüküyor.

Detaya girersek kapak fotoğrafında olan silahlara çok dayanıklı ayı ve altta görebileceğiniz ağını ve kozları kullanarak deliklerden saldıran mutasyon geçirmiş örümcek yeni düşmanlara örnek. Oyunda bize yardım edecek botlara gelirsek yukarıda ağır silah uzmanı Stephan ile birlikte eski ABD muhafızı olan Sam ve aşağıda Kazakistanlı doktorun resimlerini de görebilirsiniz.

Metro Exodus NVDIA’a ait olan Hairworks ve Advanced PhysX efektleri ile birlikte real-time ray tracing (gerçek zamanlı ışın) efektleri için ambient occlusion (çevresel perdeleme) ve global illumination (küresel aydınlatma) kullanacak. Oyunun 15 Şubat tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İlgili İçerik  Artık Geliştiricilerin Discord Sunucusundan Oyun Satın Alabileceksiniz

Kaynak : https://www.dsogaming.com/screenshot-news/more-metro-exodus-screenshots-showcase-enemies-and-npcs/

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı