Bağlantıda kalın

Destiny Serisi Sonunda Activision’ın Elinden Kuruluyor

Oyun

Destiny Serisi Sonunda Activision’ın Elinden Kuruluyor

Destiny oyun serisinin yapımcısı Bungie resmi sayfasından yayımladığı bir duyuru ile Activision firmasıyla olan partnerliklerini bitirdiklerini açıkladı.

Artık resmi olan bu duyuru ile Bungie Destiny oyunu ile alakalı tüm kontrolü eline alarak Activision firmasının Blizzard’a yaptığı gibi oyuna zarar vermesine göz yummayacak demek. Bu yeni yapılan duyuru devam oyunu bekleyen ve oyunu severek oynayan birçok hayranı mutlu etti.

Oyunun geliştiricisi takım, Destiny’nin ek paketi olan Forsaken ile oyuncuları dinleyerek onların nasıl bir Destiny tecrübesi yaşamak istediklerini anladığını söyledi. Bungie “daha fazlası yolda” diyerek Destiny yol haritası çıkaracağını ve gelecek aylarda daha fazla içerik yayımlayacağının da sözünü verdi. Bungie ayrılık sonrası olacaklar hakkında “heyecan verici duyurular geliyor” diyerek hayranlarına ipucu verdi.

Bu ayrılığın iyi yanları olduğu gibi kötü yanları da var. Activision gibi büyük bir yayımcıdan ayrılması ile artık oyunlarını kendi yayımlamak zorunda kalan Bungie’nin üstüne ekstra yük binecek. Oyun geliştiricisi firma artık bağımsız bir oyun stüdyosu olarak kendi yoluna devam edecek ve bakalım Destiny serisini Activision’dan kurtulmasıyla bize gelecekte neler sunacak.

İlgili İçerik  Call of Duty Mobile İçin Ön Kayıt Açıldı

Bungie Destiny serisi ile alakalı toplam üç oyun planlıyordu. Yeni oyunla alakalı henüz bir şey bilmiyoruz ancak, Destiny 2 hala Blizzard’ın kendi uygulaması BattleNet platformunda kalmaya devam edecek.

Activison’dan ayrılarak daha özgürlük kazanan Bungie bakalım bundan sonra Destiny 2 ve yeni çıkacak Destiny oyunu ile bize neler getirecek.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı