Bağlantıda kalın

Assassin’s Creed Monster Hunter: World Oyununa Geliyor

Oyun

Assassin’s Creed Monster Hunter: World Oyununa Geliyor

Capcom firmasına ait olan Monster Hunter: World bu sefer Ubisoft firmasının popüler oyun serisi Assassin’s Creed ile işbirliği yapıyor. Oyuncular Assassin’s Creed Origins oyununun ana karakteri Bayek ‘in kıyafetleri esas alınmış bir zırh ile gizlenme yeteneklerini arttıran bir kapüşon alacaklar.

İşbirliğinin tanıtım filminin açıklamasında “Senue’nin Tüy’ünü kazanmak için çevik ,sert ve hızlı canavarlar gruplarına karşı savaşın. Bayek’in katmanlı zırhı ile özelleştirilmiş Assassin’s Creed aracı kapüşonu giy böylece belki Assassin’s Creed’deki suikastçilerin hayatının tadına bakabilirsin.” diyor.

Monster Hunter World’ün resmi Twitter yerinden alınan mesajlara göre suikastçi kapüşonu ile gizlenmiş durumda saldırır iken canavarlara fazladan ilave hasar vurabilme ile birlikte fazladan koşma ,tırmanma ve çömeldikten sonra ilave koşma hızı artışı kazanabileceksiniz. Yeni ekipman, SDF: Silent, Deadly ve Fierce görevini tamamladıktan sonra kazanılabilecek.

İlgili İçerik  Artık Geliştiricilerin Discord Sunucusundan Oyun Satın Alabileceksiniz

Zırh ve araç 10 ocak 2019 tarihine kadar Xbox One ve PlayStation 4 versiyonları için mevcut iken bilgisayar için daha sonraki bir tarihte gelecek.

Monster Hunter : World için bu başka oyun serileriyle olan ilk işbirliği değil, hatırlarsınız ki Capcom önce Street Fighter V : Arcade Edition ve Devil May Cry ile CD Projekt Red firmasına ait The Witcher 3: Wild Hunt oyunlarındaki bazı karakterleri de 2019 yılında oyuna getirmeyi planlanıyor.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı