Bağlantıda kalın

Apex Legends’ta 10 Günde 16,000’den Fazla Hileci Banlandı

Apex Legends'ta 10 Günde 16,000'den Fazla Hileci Banlandı

Oyun

Apex Legends’ta 10 Günde 16,000’den Fazla Hileci Banlandı

Hileciler her popüler oyunda vardır o yüzden Apex Legends’ta hiç hile yapanın olmaması şaşırtıcı olurdu.

Apex Legends’a ait bir subreddit’te Respawn’ın topluluk yöneticisi, geliştirici tarafından 16,000’den fazla oyuncunun hile kullanmaktan dolayı banlandığını açıkladı. Ücretsiz battle royale oyunu çıkalı 2 hafta olmadı bile. Yazıda “Cheaters suck” (Hileciler çok kötü) diyen yönetici oyuncuların hile kullananların görüntülerini alıp onları rapor etmeye teşvik etti.

Yazının devamında “Kanıt alamasanız bile oyuncunun ID’sini alıp onu raporlayın ve biz onun hesabını inceleriz” yazıyor.

Şu anda Apex Legends oyunu içinde rapor özelliği yok ancak hile yapan birini şikayet etmek istiyorsanız Origin hesabınızdan onu arkadaş ekleyip daha sonra ismine tıklayarak onun profiline gidip oradan Report User (kullanıcıyı rapor et) seçeneğine tıklayıp oyundan aldığınız ekran görüntüsü kanıtları eklemeniz gerekiyor. İleride umarız oyun içi raporlama özelliği gelir.

İlgili İçerik  Bedava Arabalı Battle Royale Oyunu Notmycar Yakında Çıkıyor

Respawn şuan için en büyük önceliğinin oyundaki bug’lara ve performans sorunlarına çözüm bulmak olduğunu söyledi. Gelecek hafta oyuna yeni bir yama geleceğini de ekledi.

Respawn, “Tahmin edebileceğiniz gibi, oyununuzu bir anda çıkarınca ve ilk haftada 25 milyon oyuncu oyuna gelince, oyunda bug, açık gibi sorunları bulanlar olacaktır” dedi.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı