Bağlantıda kalın

YouTube’a Önerilen Videoları Filtreleme Özelliği Geliyor

Haber

YouTube’a Önerilen Videoları Filtreleme Özelliği Geliyor

Google’ın video paylaşım platformu YouTube kullanıcıların izlemek isteyeceği videoları daha kolay bulması için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Android Police ‘in yan-server testlerinde bulduklarına göre video paylaşım platformu yakında video bittiğinde ekranda çıkan önerilen videoları filtrelemenize izin verebilir.

Haber sitesi bu özellikle ilgili Hindistan’dan öneriler bile almış bulunmakta. Anlaşılan bu yeni özellik daha her yerdeki kullanıcılara sunulmamış ve hala test aşamasında. Site testleri yapılan özelliğin bir ekran fotoğrafını sitesinde paylaşmış ve aşağıda sizin gördüğünüz gibi video bittikten sonra ekranda sadece, önceki ,sonraki ve yeniden oynatma tuşları var. Videonun altında ise önerilenler ve videodaki iki etiket olmak üzere üç farklı kategori var. Haber sitesi bu kategorilerin istenirse ‘önerilenler’ , ‘video ile ilişkili’ ve ‘sizin için önerilenler’ olmak üzere başka seçeneklere de çevrilebileceğini söylüyor.

Bu özellik sizin izlemek isteyeceğiniz sonraki videoyu hızlıca bulmanızı hedefliyor. Şuanki aşamada özellik siz videoyu bitirdikten çıkıyor ve sonra kendi algoritması ve sizin izlediğiniz videolara göre size başka videolar öneriyor. Otomatik oynatma özelliği açık ise sonraki videoya geçerek bazen sizi sinir edebiliyor.

İlgili İçerik  WhatsApp Business iOS İçin Çıktı

Siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://www.androidpolice.com/2018/12/20/youtube-is-testing-up-next-filters-on-android/

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı