Bağlantıda kalın

Samsung Katlanabilir Telefonunu Yakında Görücüye Çıkaracak

Samsung'un, Katlanabilir Telefonunu Yakında Görücüye Çıkaracak

Haber

Samsung Katlanabilir Telefonunu Yakında Görücüye Çıkaracak

Samsung, uzun zamandır üstünde çalıştığı katlanabilir telefonun gerçek tasarımını 1 hafta içinde tüm dünyaya göstermeye hazırlanıyor. Şirketin yeni yayımladığı fragmanda “The Future Unfolds” yazısının (Gelecek açılıyor) videodaki gösterim şeklinden cihazın kitaba benzer bir şekli olacağını çıkarıyoruz. Daha fazla ayrıntıyı önümüzdeki hafta Samsung’un Galaxy S10 etkinliğinde göreceğiz.

Katlanabilir telefonlar, geçtiğimiz birkaç ayda baya popüler olmaya başladı ve Samsung ilk katlanabilir telefonunu geçen sene Kasım ayında göstermişti. Fakat şirket katlanabilir telefonun önemli detaylarını saklamak için onu bir kaba benzer bir şeye sarmış ve telefonu karanlıkta göstererek tam olarak neye benzediğini bize göstermemişti.

Telefonun sadece gösterileceğini ve hemen piyasaya sürülmeyeceğini düşünüyoruz çünkü Samsung yeni telefonu Galaxy S10’u çıkar çıkmaz öldürmek istemeyecektir. Daha önce kazara yayımlanan fragmanla katlanabilir telefonu tanıtım filminde görmüştük ancak, son halinin neye benzediğini görmek için 2 hafta beklemek zorundayız gibi görünüyor. Şirketin yakın zamanda aldığı patentle katlanabilir oyun telefonu da çıkarıp çıkarmayacaklarını merak konusu.

İlgili İçerik  2019 Yılında Çıkacak iPhone'lar Bu Özelliklere Sahip Olabilir

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı