Bağlantıda kalın

NetFlix’in Akıllı İndirme Özelliği iOS Sürümüne Geldi

NetFlix'in Akıllı İndirme Özelliği iOS Sürümüne Geldi

Haber

NetFlix’in Akıllı İndirme Özelliği iOS Sürümüne Geldi

Netflix Smart Downloads (Akıllı İndirme) özelliğini geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Android kullanıcıları için tekrar kullanıma sunmuştu ve şimdi bu özellik uygulamanın iOS sürümü için de kullanılabilir oldu.

Şirkete göre Akıllı İndirme özelliği sayesinde iOS kullanıcıları Netflix uygulamasında indirdikleri içeriklerin kapladığı alanı daha kolay bir şekilde ayarlayabilecek.

Akıllı İndirme özelliği dizinin bir sonraki bölümünü otomatik olarak indiriyor ve mevcut olan bölümü siz bitirdikten sonra siliyor. Bu sayede dizinizi kesintisiz izleyebilirken çoğu kullanıcının karşılaştığı depolama sorunlarını da ortadan kaldırılmış oluyor. Bu yeni özellik birçok diziyi telefonda izleyen kullanıcıların işine yarayacak.

Bu özellik Wi-Fi’a bağlı kaldığınız zaman Windows 10, Android ve iOS kullanıcıları tarafından erişilebilir oluyor. İzlediği şovu beğenmeyen yada izlediği bölümü daha sonra tekrar izlemek için telefonunda tutmak isteyen kullanıcılar bu özelliği devre dışı bırakmayı seçebilirler.

İlgili İçerik  Küçük İşletmeler İçin WhatsApp Business Betası iPhone'a Çıktı

Şirket bu özelliğin kullanıcıların en çok sevdiği Netflix Şovlarını ve filmlerini yanlarına alıp izlemesini kolaylaştırarak izleme deneyimini iyileştireceğini söylüyor.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı