Bağlantıda kalın

Mad Box Oyun Konsolunun Yeni Tasarımları Yayımlandı

Haber

Mad Box Oyun Konsolunun Yeni Tasarımları Yayımlandı

Konsolun bazı kısımlarına biraz daha ışık lazım.

Kısa bir süre önce ortaya çıkan ve Xbox ile PlayStation konsollarına rakip olarak gelecek olan Slightly Mad Stüdyolarının geliştirdiği Mad Box oyun konsolunun yeni konsept tasarımları yayımlandı. Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce Slightly Mad Stüdyoları’nın CEO’su Ian Bell Twitter’dan attığı mesaj ile Mad Box diyerek yeni bir oyun konsolu yaptıklarını duyurmuştu. Bell 7 Aralıkta attığı tweet mesajları ile olası konsol tasarımlarını görücüye çıkarak hepsi hakkında fikir ve görüş toplamaya başladı.

3484896-mad+box+m-min
3484889-mad+box+a+flat+2-min
3484890-mad+box+a+flat+3-min
3484891-mad+box+a+flat+4-min
3484894-mad+box+cube+3-min
3484892-mad+box+cube+1-min
3484895-mad+box+cube+4-min
3484893-mad+box+cube+2-min

Yukarıdaki konsept dizaynı örneklerin ilkinde oyun konsolu led ışıklandırmalarla süslenmiş bir oyun bilgisayarına benziyor. Dvd oynatıcısına veya bir oyun dizüstü bilgisayarına benzeyen ikinci tasarımda da ışıklandırmalar unutulmamış. Son atılan tasarımda ise oyun Portal oyunundaki küplere benziyor. Henüz yeni duyurulmuş bir oyun konsolu için olan bu tasarımların hepsinin birbiriyle hiç alakası yok. İngilizceniz varsa Ian Bell’in twitter hesabından attığı gönderilerin altına yorum yaparak sizde görüşünüzü bildirebilirsiniz.

İlgili İçerik  Huawei Kendi İşletim Sistemini Geliştirdi

Şuan Mad Box oyun konsolu hakkında çok az şey biliyoruz. Ian Bell konsolun gücü hakkında gelmiş geçmiş en güçlü konsol olacak ve VR (Sanal gerçeklik) oyunlarında saniyede 120 kare hızına kadar destek verecek demişti. Ayrıca oyun konsolu için oyun geliştirmek isteyen tasarımcılara bedava oyun motoru dağıtacak olan Slightly Mad Stüdyoları konsola özel olan oyunları ayrımcı bulduğu için geliştiricilerin geliştirdiği oyunları diğer platformlara koyması konusunda da geliştiricilere sınır koymayacak.

Yeni duyurulan ve çıkmasına henüz üç sene olan yeni oyun konsolu Mad Box ile ilgili gelişmeleri ve detayları çıktıkça size aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı