Bağlantıda kalın

LG Katlanabilir Telefon Çıkartmayacak

LG Katlanabilir Telefon Çıkartmayacak

Haber

LG Katlanabilir Telefon Çıkartmayacak

İlk katlanabilir telefon dalgasının Samsung, Huawei, Xiaomi ve diğer markaların telefonlarını piyasaya sürmesi ile başlaması bekleniyor. Apple ve Motorola gibi diğer markalar ise patentleri şimdiden aldılar ve katlanabilir telefon yarışına katılmak için hazırlanıyorlar.

LG ise çıkarttığı rulo TV ile bizi çok şaşırtmasına rağmen gazetecilere katlanabilir telefon üretmek için “çok erken” olduğunu söyledi. Brian Kwon, yaptığı açıklamada asıl sorunun firmanın tekrar marketteki yerini geri kazanmak olduğunu ve firmanın katlanabilir telefonlar konusunda tüketicilerin vereceği tepkiye göre onların isteklerine cevap vereceğini söyledi.

Firma daha önceden katlanabilir telefonlar ile ilgili patentler almıştı ancak LG’nin gerçekten katlanabilir telefon yerine geleneksel telefonlara odaklanıp satış rakamlarını yükseltmesi gerekiyor. LG Kasım ayında işleri yoluna koymak amacıyla mobil bölümünün başına Kwon’u getirmişti.

İlgili İçerik  Artık Instagram'da Gezerken Alışveriş Yapabileceksiniz

Firma, bu ayın sonuna doğru 5G destekli V50 ThinQ ve LG G8 ThinQ‘yu Dünya Mobil Kongresi’nde duyuracağını ve Mart ve Nisan ayları arasında V50’nin nakliyesine başlanacağını onayladı.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı