Bağlantıda kalın

Küçük İşletmeler İçin WhatsApp Business Betası iPhone’a Çıktı

Küçük İşletmeler İçin WhatsApp Business Betası iPhone'a Çıktı

Haber

Küçük İşletmeler İçin WhatsApp Business Betası iPhone’a Çıktı

Küçük işletmeler için iletişim aracı olarak tasarlanan WhatsApp Business’in Beta sürümü iPhone kullanıcıları için Bedava olarak indirilmeye sunuldu.

Android için resmi olarak kullanıma sürülen uygulamanın birçok kullanıcı tarafından istenilen iOS sürümü bugün indirilmeye açıldı. Ocak 2018’de başlatılan WhatsApp Business uygulamasını sadece Android kullanıcıları kullanabiliyordu.

Koyu mavi renkte olan iPhone beta uygulaması işletmeler için kullanışlı, otomatik selamlama, siz uzaktayken mesaj gönderme, hızlı yanıtlar ve alıcılar gibi kullanışlı özellikleri var. İsterseniz belirli bir mesaj için belirli alıcıları seçebiliyorsunuz.

Kullanıcılar isterlerse var olan WhatsApp hesaplarını ve kişilerini WhatsApp Business hesabı ile birleştirebilir ve uygulamada profillerini saatler içinde istedikleri gibi ayarlayabilir ve düzenleme seçeneği ile çalışma saatlerini profillerine yazabilirler. Uygulamanın beta versiyonu tüm ülkeler için indirmeye açık.

İlgili İçerik  Microsoft 50 Kişilik Skype Aramalarını Test Ediyor

Şirket Ocak ayında yaptığı açıklamayla WhatsApp Business’ın beş milyondan fazla aktif bir kullanıcı tabanına sahip olduğunu söyledi. Platform, müşterilere yardım etmek, işletmelerini büyütmek ve uluslararası hizmet veren işletmeler tarafından kullanılıyor. Uygulamanın betasına kaydolmak için Apple’ın TestFlight uygulamasını indirip oradan şartları kabul ederek kaydolabilirsiniz.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı