Bağlantıda kalın

Kablosuz Şarj Cihazı Apple AirPower Yakında Gelebilir

Kablosuz Şarj Pedi Apple AirPower Yakında Gelebilir

Haber

Kablosuz Şarj Cihazı Apple AirPower Yakında Gelebilir

Apple’ın 2017 yılında tanıttığı kablosuz şarj pedi AirPower’ın seri üretime geçtiği söyleniyor.

2017 yılında yapılan AirPower tanıtımı

2018 yılında çıkması beklenen cihaz fakat çıkmayan cihaz söylentilere göre 2019 yılında piyasaya sürülebilir. HongKong’da olan ChargerLab internet sitesinin iddiasına göre uzun süredir beklenen AirPower’lar çoktan seri üretime geçti.

Henüz doğrulanmayan CargerLab tweet mesajlarına göre, Luxshare Precision Apple’ın kablosuz şarj pedi AirPower’ı seri üretimini yapmaya başladı. Luxshare firması Apple’ın AirPod’larını ve USB-C kablolarını yapması ile biliniyor. Wireless Power Consortium (Kablosuz Güç Birliği) üyesi olan firma aynı zamanda Qi standartının tanıtımı arkasındaki güç.

ChargerLab ayrıca Pegatron’un da AirPower aksesuarının seri üretimine geçtiğini iddia ediyor. Pegatron’un bu ay sonunda şarj pedinin üretimini hızlandıracağına inanılıyor. Tayvanlı bu şirket aynı zamanda iPhone’ları da üretiyor.

İlgili İçerik  WhatsApp'a Uygulama İçi Tarayıcı Geliyor

Teknik sorunlardan dolayı geçen sene piyasaya sürülmeyen AirPower aynı anda üç cihazı şarj edebiliyordu. Eğer cihazın seri üretime geçtiği söylentisi doğru ise Apple 2019 sonunda yeni iPhone’lar ile birlikte AirPower’ı da piyasaya sürebilir.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı