Bağlantıda kalın

Instagram’a Bilgisayardan Mesaj Atma Özelliği Geliyor

Instagram'a Bilgisayardan Mesaj Atma Özelliği Geliyor

Haber

Instagram’a Bilgisayardan Mesaj Atma Özelliği Geliyor

Uygulama araştırmacısı Machun Wong’un attığı son görüntülere göre Instagram mobil tarayıcı ve bilgisayardaki internet tarayıcıları üzerinden mesaj gönderme özelliğini test etmeye başladı.

Şuanda Instagram’ın masaüstü versiyonu mobildeki uygulamanın yüzeysel bir versiyonu olarak size ana sayfa akışından biraz daha fazlasını gösteriyor. Servis yeni özellikleri getirmekte yavaş ve hala bilgisayardan video atmanın bir yolu yok. Geçen senenin Eylül ayına kadar masaüstü versiyonunda tarayıcı bildirim desteği bile yoktu. Hikaye ve gönderi yükleme özelliği şuan sadece Instagram’ın mobil versiyonu üzerinden yapılabiliniyor. Instagram kullanıcılarına masaüstünden fotoğraf ve hikaye göndermesine izin verme planlarının olmadığını belirtti.

Tarayıcı versiyonuna bu özelliğin gelmesinin birçok nedeni var. Instagram 2017 yılında Direct adlı bağımsız mesajlaşma uygulamasını altı ülkede test etmeye başlamıştı ve masaüstüne bu özelliğin gelmesi Instagram ekibinin mesajlaşmayı ciddiye aldığının bir işareti olabilir. Bu ayrıca Facebook CEO’sunun açıkladığı WhatsApp, Messenger ve Instagram mesajlaşmalarını tek bir platformda birleştirme planları ile ilgili de olabilir. Özellik şuan için Instagram’ın kendi içinde test ediliyor ve henüz halka açılmış değil.

İlgili İçerik  Facebook ve İnstagram Tüm Dünyada Çöktü

1 Yorum

1 Yorum

  1. Carslifesty

    13 Şubat 2019 at 15:52

    Şükür be…:)

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı