Bağlantıda kalın

Aynı Anda Tüm Kanallarda Çıkan Reklam Peak Nedir?

Aynı Anda Tüm Kanallarda Çıkan Reklam Peak Nedir?

Haber

Aynı Anda Tüm Kanallarda Çıkan Reklam Peak Nedir?

Tüm televizyon kanallarında aynı anda çıkıp milyonları şaşırtan, siber saldırı havası veren ve herkesin ilgisini çekip taktirini kazanan reklamın sahibi Peak.com kimdir Peak nedir? Peak şirketi kimin?

CNN Türk kanalında çıkan Peak.com reklamı

Peak Nedir?

Peak, uluslararası alanda hizmet veren yazılım firmasıdır. Şirket, nöro dijital çalışmalar yaparken, özellikle mobil uygulama ve mobil oyun geliştirme alanlarında çalışır. Şirketin reklamdaki iş ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

Peak Games

2010 yılında Türkiye’den çıkan ve Türkiye’nin en büyük dijital oyun şirketlerinden biri olan Peak Games’in kart ve okey oyunları geliştiren bölümü, ünlü oyun şirketi Zynga tarafından 2017 yılında 100 milyon dolar karşılığında satın alındı.

Satın alındıktan sonra Peak Games’in Spades Plus, Gin Rummy Plus ve Okey gibi oyunları Zynga’nın oldu. Toy Blast ve Toon Blast oyunları ise Peak Games’te kaldı ve şirket İstanbul merkezli bağımsız bir oyun şirketi olarak yoluna devam ediyor.

İlgili İçerik  WhatsApp'a Uygulama İçi Tarayıcı Geliyor

Korkutucu ve bir o kadar ilgi çekici bir reklamı olan Peak.com bir anda Google’da en çok arananlar arasına girdi. Sosyal medyada Twitter’dan da Peak hakkında ilginç yorumlar geldi.

Peak’in kendi Twitter hesabında yayımladığı orjinal reklam

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı