Bağlantıda kalın

2019’da Çıkacak Üç iPhone’dan Birinde Üç Arka Kamera Olacak

2019'da Çıkacak Üç iPhone'dan Birinde Üç Arka Kamera Olacak

Haber

2019’da Çıkacak Üç iPhone’dan Birinde Üç Arka Kamera Olacak

Söylentilere göre Apple 2019 yılı sonuna doğru üç yeni iPhone çıkaracak. Wall Street Journal haberine göre Apple’ın çıkaracağı telefonlardan bir tanesi LCD ekranlı iPhone XR varisi olacak. Yüksek kaliteli ve üç telefonun en büyüğü olacak modelin yeni Android telefonlar ile rekabet edebilmesi için arkasında üç tane kamera olabilir.

Twitter’daki OnLeaks’dan sızdırılan fotoğrafa göre Apple bu yılın sonlarına doğru çoklu kamera sistemi olan bir telefonu bize tanıtabilir. Yeni iPhone’un arkasındaki kameranın özelliklerinin ne olacağı belli olmamak ile birlikte söylentilere göre Sony 2019 yılında çıkacak telefonların arka kameralarına 3 Boyutlu kamera özelliği sağlayacak çipleri yetiştirmek için hızını arttırıyor.

İlgili İçerik  WhatsApp Uygulama İçi Görsel Arama Özelliğini Test Ediyor

WSJ’ye göre Apple 2020 yılında çıkaracağı iPhone modelleri için sadece OLED kullanacağını söylüyor. Bu hareket iPhone’ların fiyatını arttırmak ile birlikte diğer gelişmekte olan pazarlar ve Çin’deki iPhone satışlarını hepten düşürebilir. Hatırlayacağınız gibi Apple yakın zamanda az talep nedeniyle $9 milyar dolar kaybedebileceği hakkında uyarılmıştı.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı