Bağlantıda kalın

2019 Yılında Çıkacak iPhone’lar Bu Özelliklere Sahip Olabilir

2019 Yılında Çıkacak iPhone'lar Bu Özelliklere Sahip Olabilir

Haber

2019 Yılında Çıkacak iPhone’lar Bu Özelliklere Sahip Olabilir

iPhone’ların özelliklerinin yanı sıra listede yeni cihazlar da var.

Apple’ın çıkardığı cihazları isabetli şekilde tahmin etmeyi başaran ve kaynakları sağlam olan Ming-Chi Kuo yeni çıkacak iPhone’ların özelliklerini ve Apple’ın çıkaracağı diğer cihazlar ile ilgili tahminlerini açıkladı. Şuan yeni iPhone ile ilgili tek sızdırılan bilgi 3 tane modelinin olacağı ve en az birinin üçlü kameraya sahip olacağı.

Kuo, yeni telefonların ekranlarının ve çentiklerinin aynı kalıcağını ve 6,1 inç ekranı olan iPhone XR dengi telefonunun ekranının OLED ekran yerine daha ucuz LED ekran kullanacağını söyledi. Ayrıca Kuo, telefonun bataryasının ile Face ID’nin daha güçlü olacağını, buzlu cam kasaya, iç mekan navigasyonu ve çift taraflı kablosuz şarj için ultra geniş bantlı radyoya sahip olacağını ekledi. Çift taraflı kablosuz şarj sayesinde telefonunuz ile başka cihazları şarj edebileceksiniz.

İlgili İçerik  Artık Instagram'da Gezerken Alışveriş Yapabileceksiniz

Aynı zamanda Kuo, çok uzun süredir beklenen kablosuz şarj cihazı AirPower ile kablosuz şarj özelliğine sahip AirPod için kablosuz kulaklıkların da 2019 yılının ilk yarısında piyasaya sürülmesini bekliyor.

Kuo’ya göre yeni iPhone’lar USB C’ye geçiş yapmak yerine kendi konektörü Lightning’e bağlı kalacağını söylüyor ve Apple’ın bu sene iPod Touch ile iPad mini’yi güncelleyeceği ve biri 10.2 inç diğeri 9.7 inç ekranlı iki yeni iPad çıkaracağı söylentilerine katıldığını da ekliyor.

Kuo’nun yeni MacBook ve mönitörle ilgili tahminlerini buradan okuyabilirsiniz.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı