Bağlantıda kalın

2018’deki En İyi Instagram Fotoğraflarınızı Görmek İster Miydiniz?

Haber

2018’deki En İyi Instagram Fotoğraflarınızı Görmek İster Miydiniz?

2019 ile birlikte koca bir sene geride kalacak peki bu zamana kadar olan zaman dilimi içinde hayatınızın en güzel anlarını sosyal medyada paylaştınız mı? Peki bu sene içinde paylaştığınız en iyi dokuz Instagram fotoğrafını tek bir karede görmek ister miydiniz?

BestNine service adlı site sizin attığınız fotoğraflarınızı tarıyor ve içinden en iyi olan dokuz tane resmi seçerek hepsini Instagram , Facebook, Twitter platformlarında paylaşılabilen tek bir resim içinde size veriyor.     

Site aynı zamanda bu sene içinde ne kadar beğeni aldığınızı ve senenin başından şimdiye kadar kaç tane gönderi paylaştığınızı size gösteriyor.

Site en iyi dokuz resmi popülaritesine göre ve resmin aldığı beğeni sayısına göre seçiyor.

İlgili İçerik  WhatsApp'a Uygulama İçi Tarayıcı Geliyor

BestNine service “Çok fazla talep olduğu için işleminizin tamamlanması 10 dakikayı bulabilir. İsteğiniz sıraya alınmıştır lütfen daha sonra geri dönün.” diyerek kullanıcıları uyarıyor.

Bu siteyi daha önceden biliyorsanız çok normal çünkü site geçen seneden beri var ,eğer sitenin URL adresine bakarsanız 2017bestnine.com yazdığını göreceksiniz.

Sitenin anasayfasında Cristiano Ronaldo (148 milyon takipçi), Selena Gomez (144 milyon takipçi) ve Ariana Grande (139 milyon takipçi) gibi 2018 yılının en popüler 10 Instagram kullanıcısı ve onların en iyi dokuz fotoğrafı da yer alıyor.

Yorum yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber kategorisinde diğer yazılarımız

Yukarı